Fotografia ślubna

Ślub to jedna z tych okazji, którą należy odpowiednio świętować by mieć piękne wspomnienia Wspólne krojenie tortu, pierwszy taniec czy zdjęcia z bliskimi. To tylko niektóre z wielu małych rzeczy składających się na ten wielki dzień.

W świetle reflektorów oczywiście znajduje się para młoda. Wiążąca się ze sobą węzłem małżeńskim. Jednak nawet w takim wyjątkowym dniu nie wszystko musi przebiec idealnie – jednak zawsze wyjątkowo. Na weselu ludzie mają się bawić, lecz nie zawsze działa to na korzyść obiektywu. Jako młodzi zasługujecie by czuć się i wyglądać jak z bajki – chociaż na zdjęciach.

Dlatego powstały sesje ślubne, które dzieją się zazwyczaj w nieco spokojniejszych, pozowanych warunkach. Przy brzegu morza lub malowniczej polanie. Okoliczności przyrody nadają sytuacji malowniczego charakteru. Ważną część tego obrazka stanowią też rodzina i bliscy. Dlatego obsługując wesela, staram się znaleźć miejsce również na ukazanie relacji. Te zdjęcia stworzą spójną całość opowiadającą historię – Waszą historię.

Jeśli chcielibyście sprawić sobie pamiątkę, przeżywając niezapomniane doświadczenie. Sesja ślubna wykonana przeze mnie jest idealnym posunięciem. Powinniście współpracować z doświadczonym fotografem, który Was wysłucha. Skupcie się wyłącznie na sobie. Ja i mój aparat zajmiemy się resztą.

Serdecznie zapraszam do nawiązania kontaktu. Uchwycę magię Waszych wspólnych chwil.